Hedefini belirle ve ona doğru harekete geç.

Bunu defalarca tekrarlamamıza, burada motivasyonel bazı beylik cümleleri ile vaktini harmamıza gerek yok. Sen burada anlatacağımız şeyleri zaten biliyorsun. Hayatında defalarca karşına çıkan şeyler bunlar.

Kısaca “Hedefini belirle, bu hedef ulaşmak için strateji ve yöntemlerini belirle, kendine bir yol haritası çıkart ve sonrasında her türlü zorluğa rağmen hedefine doğru kararlılıkla yürü…

Şimdi sen yukarıdaki metni okuduğunda gözün yan tarafta klasik bir şekilde üzerinde dart okları olan bir hedef tahtası, yanında da bir adam figürü aradı değil mi?

Biz seni iyi tanıyoruz. Çünkü FİTBON Ekibi olarak her türlü planlamamızda önce kendimizden ve çevremizdekilerden yola çıkıyoruz.

Sağlıklı beslenmenin, bir amaca ulaşmak için diyet yapmanın ne kadar zor olduğunu da biliyoruz. Daha sağlıklı ve güzel gözüken bir bedene sahip olmak için verilen onca çabadan sonra yeme alışkanlıklarımız yüzünden bütün çabanın boşa gitmesini istemiyoruz.

Uzun süreli satın aldığın bir yemek planı sayesinde hem sık sık ödeme yapmakla uğraşmayacaksın hem verdiğin kararın arkasında duruyor olmak seni motive edecek.

Ah… Bir de her 20 güne 1 gün hediye ettiğimizden bahsedecektik…

 

Alışkanlıkların 21 günde edinildiğinden bahsederler…

 

Madem öyle, sen 20 gün al,
biz 1 günü hediye edelim. Böylece sağlıklı beslenme alışkanlığını desteklemiş olalım.

Hatta bu tek seferle sınırlı kalmasın istedik. Mesela yaklaşık 15 kilodan 3 ay gibi bir sürede kurtulmak istiyorsun. 85 günlük bir satın alım yaptığında hem paketlerini daha uygun fiyatlardan satın alıyorsun hem de biz sana +4 gün hediye ediyoruz. Bu senaryoda neredeyse 15 gün sana bedavaya gelmiş oluyor.

Biz sitemizde göz kanatan görsellerle ve satış yapmayı amaçlayan pazarlama cümleleriyle seni ikna etmeye çalışmayı biraz basit buluyoruz.

Avantaj ortada; biz seni bilgilendirelim ve bu kampanyayı hatırlatalım istedik. Aşağıdaki kampanya detaylarına göz atmayı ihmal etmezsen çok mutlu oluruz.

Kampanya koşulları:
1. Kampanyaya dahil olabilmek için tek seferde en az 20 gün satın alınması gerekmektedir. Parçalı satın alımlar kampanya dahilinde sayılmaz.
3. Kampanya “Arkadaşını Çağır” kampanyası ile birleştirilebilir.
4. Kampanya yemek kartları ile ödemelerde geçersizdir.
5. Kampanya dahilinde bahsedilen 20 güne, danışanın alacağı olduğu ücreti ödenmiş veya ücretsiz günler dahil edilmez. Yalnızca o anda ödemesi gerçekleştirilen 20 gün üzerinden hesaplama yapılır.
6. FİTBON Kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.