İptal İade Şartları

FİTBON olarak uzun süreli zorunluluklar, taahhütler, “paranı aldık, artık uğraşır durursun” yaklaşımını hiç sevemedik. Zaten hizmet ve ürününe güvenen bir işletmenin iptal – iade durumuyla kolay kolay karşılaşmayacağına inanıyoruz.

Bu sebeple istediğin zaman paketini iptal edebilirsin. Sadece unutmaman gereken birkaç önemli nokta söz konusu:

  1. Paketini iptal etmek istediğinde, bunu en az 2 gün önceden söylemen gerekiyor. Çünkü biz malzemelerinin siparişini 2 gün önceden veriyoruz, 1 gün önceden yemek paketini hazırlıyoruz.
  2. Paketini iptalini etmek istediğinde, almış olduğun paketler üzerinde kullanılmış şarta bağlı bir indirim varsa, kullanmış olduğun günlerin bedeli indirimsiz fiyatlar üzerinden tekrar hesaplanacak ve ödemiş olduğun tutar ile hesaplanan tutar arasındaki fark belirlenecek. Henüz üretim aşamasına geçmemiş paketlerinin bedelleri hesaplanacak; bu tutardan, varsa bir önceki cümlede belirtilen hesaplanan indirim farkı tutarı düşülerek kalan kısmı sana iade edilecek.
  3. Eğer paketinden vazgeçme sebebin FİTBON’dan kaynaklanan geçerli bir sebepse üretim aşamasına geçmemiş paketlerin bedelleri, herhangi bir kesinti uygulanmadan sana iade edilecek
  4. Bu şartlar sözleşmede de bulunduğu için, paket satın alımını gerçekleştirerek bu maddeleri şartsız ve koşulsuz bir şekilde kabul etmiş sayılıyorsun.