FİTBON Gizlilik Politikası

Danışan gizliliği FİTBON için önemlidir. Aşağıdaki gizlilik politikası, içeriğinde senden hangi kişisel verileri topladığımızı ve bunları nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. Aşağıda yer alan gizlilik politikamızı okumanı ve senin açından uygun olmadığını düşündüğün bölümler hakkında bizimle iletişime geçerek gerektiğinde istisna olarak ayrılmayı talep etmeni öneririz.

Topladığımız Kişisel Veriler

FİTBON sürekli gelişim prensibinden yola çıkarak ve en iyi deneyim sunmak amacıyla senin site üzerindeki davranışların, bizimle çeşitli kanallardan iletişime geçtiğinde verdiğin bilgiler, ölçüm bilgilerin ve bize verdiğin diğer form bilgilerini toplar, depolar ve işler.

Kişisel Verilerini Kullanma Şeklimiz

FİTBON, sağlıklı beslenme alanında eşsiz ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak amacıyla veri kullanımı dahil olmak üzere sunduğumuz ürünleri sana ulaştırabilmek ve geliştirmek için topladığı verileri kullanır. Ayrıca yemek paketlerin, beslenme süreçlerin, özel günlerinde kutlama amacı gibi konularda seninle iletişime geçmek için verilerini kullanabiliriz. Ayrıca diğer çözüm ortaklarımızla birlikte yapacağımız promosyon çalışmalarında, bilgilerini anonim kalacak şekilde paylaşabiliriz. Bu noktada e-posta, telefon veya posta gibi yöntemlerle seninle bağlantıya geçilmeyeceği hakkında bahsedilen partnerden teminat alırız. Senin ve diğer danışan / müşterilerimizin çeşitli bilgilerinden bilgilerinin anonim kalması koşuluyla istatistikler, infografikler ve diğer raporları oluştururuz. Senin ilgini çekebilecek promosyon, kampanya ve etkinliklerden haberdar etmek için sana ulaşabileceğimiz kanalları kullanırız. Adres ve telefon bilgilerini kurye firması ile paylaşırız. Bunlar dışında bize verdiğin veya kayıtladığımız bilgilerini, gizlilik politikamız gereği hiçbir şekilde 3. parti kişi, kurum veya kuruluşlara satmayız, paylaşmayız.

Kişisel Verilerini Paylaşma Nedenlerimiz

Kişisel verilerinizi izninizi alarak veya talep ettiğiniz ya da izin verdiğiniz herhangi bir işlemi tamamlamak veya ürünü sağlamak için gerekli olduğu şekilde paylaşırız. Yasa gerektirdiği zaman veya yasal sürece yanıt vermek üzere müşterilerimizi, yaşamları, ürünlerimizin güvenliğini ve FİTBON haklarını veya mülkiyetini korumak için FİTBON’un denetimindeki bağlı kuruluşlar ve yan kuruluşlar ile veri paylaşırız.

Çok sayıda FİTBON ürünü için kişisel bilgilerini çevrimiçi olarak görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsin. Ayrıca FİTBON’un verilerini toplaması ve kullanmasıyla ilgili seçimler yapabilirsin. Kişisel verilerine erişme ve bunları denetleme biçimin kullandığın ürünlere bağlıdır.

FİTBON’dan tanıtım amaçlı e-posta, SMS mesajı, telefon çağrıları ve normal posta almak isteyip istemediğini seçebilirsin. Bu seçimlerini bize e-posta, whatsapp veya telefon mesajı gibi gün ve tarihi belli olan ve kanıtlanabilir bir kanal ile iletebilirsin. Bu konuda seçim yapmaman durumunda senin bu kanallardan iletişime geçilmesi konusunda bir iptal talebin olmadığını ve kişisel verilerini işlememize izin verdiğini kabul etmiş olursun.