Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.
– M. Kemal Atatürk

Fitbon, sağlıklı beslenme konusunda tutkulu profesyonellerden oluşan bir ekip.

Ne yaptığımızı kısaca anlatacak olursak: Senin artık diyetle, sağlıklı beslenmeyle, bulaşıkla uğraşmanı istemiyoruz. Bizimle tanış, diyetisyenimizle görüş; sonrası kafanı kurcalamasın. Diyetisyenimiz senin vücut özelliklerin ve beslenme alışkanlıklarına özgü bir menü düzenlesin, aşçımız yemeklerini pişirsin, sonra istediğin adrese servis edelim. Sen de ayağına kadar gelen, tüm gün yiyeceğin 5 öğün yemeğin keyfini çıkar.

Uzunca anlatacak olursak: Her bireyin hayat tarzı tıpkı parmak izi gibi farklıdır. Yeme alışkanlıkları, fizyolojik ihtiyaçları ve günlük rutini de öyle. Bu yüzden bir arkadaşın için hazırlanan diyet programı büyük ihtimal sana uymayacaktır. Biz, önce bu farklılıktan yola çıkıyoruz.
Sana özel bir diyet programı hazırlanması için gerekli bilgilerini alıyoruz, çerçeve programımızı bu bilgilere göre düzenliyoruz, yemeğini ayağına getiriyoruz. Böylece seni şu haftalık menü araştırma, alınacaklar listesi çıkarma, alışverişe gitme, her gün ölçüyü tutturarak yemek hazırlama, bulaşık yıkama gibi dertlerden kurtarıyoruz.


Bunu yaparken hazırladığımız menü hem bedeninin ihtiyacını karşılayacak bütün besin maddelerini alacak şekilde dengeli, hem de 4 hafta boyunca bir yediğini bir daha yemeyeceğin kadar çeşitli. Aslında yemeklerimiz hakkında çok iddialıyız, çünkü 1 seferliğine deneyen Yemek Sepeti müşterilerimiz bile yemeklerimiz ve hizmetimizden çok memnun. 

Bunları niye anlattık? Aslında Atatürk’ün sözünden çıkmadığımızı açıklayabilmek için. Biz, senin kafan rahat olsun, sağlıklı beslenme ile ilgili hiçbir şeyi kafana takma istiyoruz. Hem bu ayrıcalığa sahip olmalısın, hem de sana gelen yiyecekler vücudunun bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalite ve özellikte olmalı. İşte bu yüzden bu yazdıklarımızın hepsi.


Biz kendimizi ve içinde bulunduğumuz toplumu sürekli geliştirmek istiyoruz. Bu amaçla sürekli yeni şeyler deniyoruz ve yaşamına ufak dokunuşlarda bulunuyoruz. Yalnızca tabağındaki yemek değil, aynı zamanda sağlıklı beslenme serüveninde bir yoldaş olmak istiyoruz. Bu sebeple hayatında önemli bir fark yaratacağımızdan eminiz.

Amacımız sadece yemek satmak değil. Amacımız hayatına değer katmak.