Diyet,
arkadaşınla güzel!

Araştırmalar sağlıklı beslenme, diyet ve egzersiz programlarına uyma konusunda aynı hedefi paylaşan arkadaşların istedikleri sonuca ulaşmada daha olumlu sonuçlar aldığını gösteriyor.

Çevrelerinden sosyal destek alan kişiler, tek başına bir hedefe ilerleyenlere göre birçok açıdan daha avantajlı. Bu avantajları 5 başlıkta sıralayacak olursak;

1. Planına sadık kalırsın: Çevrende birlikte plan yaptığın kişiler olduğunda bu planı yarı yolda bırakma ihtimalin düşer.

2. Motivasyonun artar: Seninle aynı duyguları paylaşan biri hedefine ulaşman için seni kamçılar

3. Daha mutlu olursun: Senin gibi düşünen insanların desteği sayesinde gününü daha konforlu geçirirsin.

4. Sorumluluk duyarsın: Diğerleri de senin gibi programa uyduğu için kaçamakların önüne geçersin.

5. Kendini geliştirirsin: Bu yolda tek başına olmadığın için farklı bakış açılarından faydalanırsın, yeni fikirler edinirsin. Başkalarının yaptığı araştırmalardan faydalanırsın.

Biz de bu fikirlerden ve mutlu danışanlarımızın önerilerinden yola çıktık,

Programlarımızı arkadaşlarına da önermek isteyeceğini düşündük. Böylece hem arkadaşın FİTBON ile tanışmış olacak hem de ikiniz birden avantajlı olacaksınız.

Senin referansınla sistemimize üye olan arkadaşların herhangi bir paketimizden en az 15 gün satın aldığında biz sana bütün hediyelerin ve indirimlerinin üzerine istediğin gün kullanabileceğin 1 günlük paket hediye ederiz. Arkadaşına da ilk siparişi için %10 indirim sağlamış olursun.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, arkadaşın bize üye olurken senin adını versin ve en az 15 günlük paket alsın, yeter.

Kampanya koşulları:
1. Bu kampanya danışan başına tek kullanımlıktır.İndirim ve hediye gün sadece ilk alışverişte geçerlidir. İlk alışverişte kullanılmazsa/kullanılamazsa diğer alışverişlerde kullanılamayacaktır.
2. İndirim ve hediye gün tek seferde 15 gün ve üzeri alışverişte geçerlidir.
3. İlk alışverişte 15 gün ve üzeri satın alım yapılmazsa indirim ve hediye gün hakkı sonraki alışverişlere devir etmez.
4. Alışveriş sırasında yeni danışanın kimin referansı ile geldiğini belirtmesi gerekmektedir. Sistem ve kurallar gereği eğer referans olan kişi alışveriş sırasında belirtilmezse ayrıca indirim tanımlanamamaktadır.
5. Kampanya “Uzun Süreli Plan Yap” kampanyası ile birleştirilebilir.
6. Kampanya yemek kartları ile ödemelerde geçersizdir.
7. Kampanya dahilinde bahsedilen 15 güne, danışanın alacağı olduğu ücreti ödenmiş veya ücretsiz günler dahil edilmez. Yalnızca ilk defa satın alınan 15 gün üzerinden hesaplama yapılır.
8. FİTBON Kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.