Hamilelikte sağlıklı beslenme çok önemli. Bu konuda uzun uzun yazarak seni sıkmayacağız, çünkü sen bunu bildiğine göre bu sayfadasın. Bizim amacımız daha derinlemesine bilgiler vererek hamile iken sağlıklı beslenmenin bebek üzerine detaylı etkilerini anlatmak.

Mesela, menünün şu besin ögelerini içerdiğinden emin olmalısın:

  • Demir
  • Folik asit
  • Kalsiyum
  • Protein
  • Karbonhidrat
  • Vitamin
  • Yağ Asitleri

Peki bitti mi? Keşke bu  kadar kolay olsa. Bu besin ögeleri her yemekte tam olarak bulunmuyor. O yüzden zengin içerikli bir yemek programına sadık kalman şart. Bir de bunları dengeli almak lazım ki kaş yaparken göz çıkarmayalım.

Hamile bir anne için bebek sağlığı takıntılı bir hal alabiliyor. Pinterest, instagram, google aramaları, diyetisyen görüşmeleri, doktor tavsiyeleri, tecrübeli arkadaşlar… Her yerden bilgi yağıyor. Bu sefer de işin içinden çıkamama gibi bir sorun var. Bir de bütn bu önerilenleri yemeye kalktığında dev gibi bir menü ile karşılaşıyorsun. Bilmelisin ki, fazla kilo da doğum sırasında bebek için de risk oluşturabilir.

Bütün bunları düşünerek biz de anne adaylarımızın ve emzikli annelerimizin zahmet çekmeden ve güvenle tüketebileceği bir beslenme programı hazırlamaya karar verdik. Her zamanki FİTBON anlayışıyla dengeli bir çerçeve program, 1 ay boyunca bir yediğini bir daha yemediğin zengin bir menü, bir gün boyunca tüketmen gereken bütün yiyecekler. Hepsini sabah sen daha mışıl mışıl uyurken kapına bırakıyoruz. Tüm uğraşımız kucağına alacağın sağlıklı bir bebek için. Hamilelikte sağlıklı beslenme için aşağıdaki paketlere göz atabilirsin.

ANNELERİMİZE ÖNERDİĞİMİZ PAKETLER

Beslenme Paketleri

Kilo Yönetimi Paketi

 57,50 64,50

Beslenme Paketleri

Sağlıklı Ofis Paketi

 36,50 45,50

Aşağıdaki paketler de ilgini çekebilir

Aşağıdaki detoks paketlerini annelerimize tek başına önermiyoruz fakat yemeklerinin yanında sağlıklı içecek alternatifleri olarak tercih edebileceğini düşünüyoruz. Mesela her gün bir şişe içecek tüketebilirsin. 

Detoks Paketleri

Detoks Başlangıç 1

 85,00

Detoks Paketleri

Detoks Başlangıç 2

 85,00

Detoks Paketleri

Detoks Orta Seviye 1

 85,00

Detoks Paketleri

Detoks Orta Seviye 2

 85,00

FAYDALI YAZILAR

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Instagram did not return a 200.